Startiks Yardım

Startiks, sadece eczanelere özel web eğitim sistemidir. Eczacılar, eczane teknisyenleri, dermokozmetik uzmanları, otc ürün uzmanları ve eczaneler ile çalışan firma temsilcileri üye olabilirler.
Eczacılar GLN numarası teyidi sonrası, eczane çalışanları ile firma temsilcileri ise beyan ile üye olabilirler. Üyelik aktivasyonunuz yapıldıktan sonra sistemi kullanabilirsiniz.
Startiks içindeki eğitimler; eczacı, eczane çalışanları ve diğer kullanıcılar olarak ayrılmıştır. Her kullanıcı kendisine tanımlı alandaki eğitimleri izleyebilir.
Hemen satın al veya sepete ekle butonu ile ilgili eğitimi satın alabilirsiniz. Sistem sadece kredi kartı ile alıma açıktır. Havale ya da diğer ödeme sistemleri tanımlı değildir.
Kupon kodu firma akademilerinde geçerlidir. Elinizde firmanın size ulaştırdığı bir kod var ise geçerli olduğu firmanın eğitimlerini ücretsiz izlemek üzere kullanabilirsiniz.
Sistemde ücretsiz eğitimler bölümünde yer alan eğitimlerimizi herhangi bir bedel ödemeden izleyebilirsiniz.
Satın aldığınız eğitimi 6 aylık bir süre içerisinde ve sınırsız sayıda tekrarla tekrar izleyebilirsiniz.
Startiks videoları özeldir ve telif yasaları ile koruma altındadır. Videoları satın alan her bir kişi, satın alım sözleşmesinde yazan bu kuralları kabul etmektedir. Bireysel satın alımlar sadece ilgili kişinin izlemesine açıktır; toplu olarak izleme-kayıt yapılamaz. Satın alan kişinin farklı kanallardan çoklu veya grup yayın yaptığı, eğitimleri başkalarına izlettiğinin tespit edilmesi halinde ilk satın alan kişi ve izleyenler hakkında hukuki olarak telif talebi ve maddi tazminat işlemleri başlatılacaktır.
Satın aldığınız ilgili eğitime ait faturanız üyeliğinizde belirttiğiniz mail adresinize e-fatura şeklinde iletilecektir.
Eğitimlerin satın alınması ve bazı aksiyonlar sizlere puan kazandırmaktadır. Bu puanları bireysel hesabınızda görebilir ve yeterli miktara ulaştığında istediğiniz eğitimi ücretsiz almak için kullanabilirsiniz. Puan sistemi belirli dönemlerde aktif hale gelmektedir.
Eczane Teknisyen-Uzman Akademisi sertifika programlarında sınav zorunludur. Diğer paketlerde eğitimlerde ise isteğe bağlıdır. Eğer sınava girmek istiyorsanız ilgili butonu tıklayarak eğitimin sınavına yönlendirilirsiniz. Test sistemine giriş yapıp sınava başladıktan sonra sınavı yarım bırakamazsınız. Sınava sadece bir kez girebilirsiniz. Sınav sonucunuz vermiş olduğunuz iletişim adreslerine otomatik olarak gönderilecektir.
İlgili eğitimi sonuna kadar izleyip sonrasında verilen sınavdan 50 puan ve üzerinde not aldığınızda Startiks onaylı eğitim başarı sertifikanız kayıtlı mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir. Ayrıca üyelik hesabınızdan da sertifikanıza ulaşabilirsiniz.
İlgili eğitimin sayfasından o eğitimin kısa tanıtım videosuna ulaşabilir ve video altyazısından eğitim içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Startiks videoları telif yasaları ile koruma altındadır. Videoların kopyalanması yasaktır. Kopyalama yapanların tespiti için teknik takip yapılmakta ve hukuki süreç başlatılmaktadır.
Videolar telif hakları ile korunmaktadır. Sadece videolar değil video içerikleri de kopyalanamaz ve paylaşılamaz. Eğitim ve içeriklerini paylaşanlar ve yayanlar hukuki yaptırımlar ile karşı karşıya kalabilirler.
Sizlere verilen kodlar sisteme işlenmektedir. Başka bir bilgisayar IP adresinden yapılan girişler yazılım içinde teknik takibe takılmaktadır. Suistimalin tespiti halinde üyeliğiniz iptal edilebilir ve sözleşme gereği hukuki yaptırımlara maruz kalabilirsiniz.
Her türlü sorun için kayıtlı telefonumuzu arayabilir. iletişim@startiks.com mail adresine mail göndererek sistem yöneticimize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde aynı gün mesai saatleri dışında ise ilk iş gününde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.
Eğitimler veya ilgili konular hakkında ki sorularınız için eğitimcilere iletisim@startiks.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sistem yöneticisi tarafından ilgili eğitmenle bağlantı kurularak size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.
Sitemize üye olduktan sonra sizinle iletişim kurulmasını kabul ederek ilgili duyurulardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan haberler ve promosyonlar bölümünden ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.
Tüketicilerin cayma hakkı; internette yapılan tüm alışverişlerin düzenlendiği “Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmeliği” ile kurallara bağlanmıştır. Bu yönetmeliğe göre elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. startiks.com’da satılan her eğitim, anında izlenmeye başlanan bir video hizmeti olması nedeniyle bu istisna kapsamında olup hiçbir koşul altında ücret iadesi yapılmamaktadır. Alışverişiniz sırasında online olarak kabul ettiğiniz sözleşme içeriğinde de bu konu detaylı olarak açıklanmıştır.