EĞİTİMLER

Ecz. Zühtü Ulukapı

Kısa Bilgi:

Konya'da doğdu. Lisans öğrenimini İ.Ü Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı. 13 yıl boyunca çok uluslu bir FMCG firmasında çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.  Son görevi Türkiye ve İsrail Uluslararası Zincir Mağazalar Satış Müdürlüğü oldu.

Profesyonel kariyerinde birçok uluslararası satış sempozyumu ve eğitimine katıldı, perakende satış kanallarının hepsinde (eczane, market, benzin istasyonu, toptan, web, ulusal zincir, uluslararası zincir, discounter, hard discounter vb.) satış organizasyonlarında yer aldı ve yönetti. Projeleri ‘Best Practice’ olarak onaylandı ve diğer birçok ülkede uygulamaya konuldu. Profesyonel kariyerinde 50’nin üzerinde uluslararası eğitimlere katıldı ve ekibiyle birlikte birçok ödül aldı.

2013 yılından beri Aslan Eczanesi’nde eczacı ve mesul müdür olarak çalışan Zühtü Ulukapı, İstanbul Eczacı Odası’nın yönetim kurulunda ve TEB Eczane Standartları komisyonunda aktif olarak görev alıyor. Smart Eczane Projesi İstanbul eğiticisi olarak da görev yapan Zühtü Ulukapı aynı zamanda Fortiks Eğitim Danışmanlık bünyesinde eczane stratejisti olarak görev alıyor; eczane analizleri, satış eğitimleri ve eczane danışmanlığı yapıyor.

İletişim
ulukapi@gmail.com